Predaj pneumatík


Kedysi jazdili na našich cestách štyri značky áut a všetky používali jeden rozmer pneumatík. Tí starší si pamätajú, že aj napriek tomu bolo niekedy obtiažne pneumatiky si kúpiť. Teraz sa stretnete s vozidlami, ktorých názov ani neviete poriadne vysloviť, každé má obuté iný rozmer gúm a dokonca aj susedovo úplne rovnaké auto má iné pneumatiky ako to vaše. Pozriete sa na internet a... Desiatky predajcov, stovky pneumatík, tisíc cien a všetky sú najlepšie, najlacnejšie, naj...

My pneumatiky nielen predávame, my ich aj na vaše autá montujeme. Preto vieme, ktoré sú pre vás viac vhodné, ktoré menej a ktorým sa radšej vyhnúť.

V našej predajni nájdete pneumatiky značiek MICHELIN, KLEBER, BFGoodrich, CONTINENTAL, BARUM, MATADOR, DUNLOP, GOODYEAR, PIRELLI.

Predávame pneumatiky osobné, 4x4, ľahké nákladné, nákladné, poľnohospodárske a priemyselné. Niečo sa nájde aj na bicykle a motorky.

Počas existencie firmy sme hľadali nielen solídne značky ale aj spoľahlivých dodávateľov. Pre nás nie je zaujímavý dodávateľ, ktorý je iba lacný. My potrebujeme, aby náš dodávateľ bol dlhodobo zodpovedný a mohli sme sa na neho obrátiť v prípade, že máte ťažkosti s u nás zakúpenou pneumatikou.

Naša starostlivosť o zákazníka nekončí predajom pneumatík.

Novinky

Kontakt